Knihovna Holešov

Bikemaraton Drásal již brzy

Prestižní závod Bikemaraton Drásal České spořitelny letos slaví 25. výročí! Hlavní novinkou 25. ročníku je zpráva, že Drásal bude tentokrát dvoudenní akcí. V sobotu 30. června se pojede trasa A na 117 km, trasa OBR Drásal, která je výjimečně prodloužena na 208 km, a také dětské závody. Součástí sobotního dne bude tradiční bohatý doprovodný program pro celou rodinu a ve večerních hodinách také koncert a ohňostroj. V neděli 1. července si účastníci mohou projet trasy na 16, 5 a 55 kilometrů, což jsou hlavní trasy seriálu Kola pro život.

Chcete být i vy spojeni s touto sportovně – kulturní událostí roku? Být spojeni s tradicí, hodnotami fairplay a aktivně se podílet na pořádání této akce? Rádi Vás uvítáme mezi námi. Pro zdárný průběh těchto závodů potřebujeme min. 300 dobrovolných pořadatelů. Požadované činnosti spočívají např. v obsluze na občerstvovacích stanicích, pořadatelské činnosti v místě startu a cíle. Můžete být pořadatelé a regulovčíci po trasách závodů. Nabízíme finanční odměnu a vzhledem k výročnímu čtvrtstoletí, jubilejní „drásalovské“ triko. Prosíme zájemce, aby se hlásili na info@drasal.cz. Děkujeme!

Hana Helsnerová

drasal.jpg