Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Knihovna půjčuje společenské hry

Knihovna půjčuje společenské hry

Seznam společenský her:
Aktivity děti               Krysí válka Safari
AZ-kvíz Leo musí ke kadeřníkovi Superfarmář
Catan Monopoly Supermatematik     
Cortex Na prodej Ubongo
Česko Pohádkohraní V kostce - Příroda
Dominion Quiddler Zajíc a želva
 

PŮJČOVÁNÍ SPOLEČENSKÝCH HER A ELEKTRONICKÉ ALBI TUŽKY

Příloha č. 5 ke Knihovnímu řádu Městské knihovny Holešov

  1. Absenčně se půjčují společenské hry (dále jen hry) a elektronická Albi tužka (dále jen elektronická tužka) na 1 měsíc bez možnosti prodloužení a to pouze registrovaným čtenářům s platnou registrací a vyrovnanými závazky vůči knihovně.
  2. Čtenářům mladším 15 let se hry a elektronická tužka půjčují oproti podpisu zákonného zástupce. 3. Při zapůjčení elektronické tužky se vybírá vratná záloha 500,- Kč.
  3. Před půjčením je zkontrolován obsah hry a čtenář obdrží potvrzení o výpůjčce společně se seznamem všech komponentů hry.
  4. Před zapůjčením je zkontrolována funkčnost elektronické tužky a čtenář obdrží potvrzení o výpůjčce společně se seznamem všech komponentů.
  5. Čtenář je povinen vrátit hry i elektronickou tužku ve stanoveném termínu. V případě překročení výpůjční doby je povinen zaplatit sankční poplatek ve výši stanovené Ceníkem.
  6. Při vracení je zkontrolován obsah hry a funkčnost elektronické tužky.
  7. V případě poškození či ztráty jednotlivých komponentů her nebo hry samotné je čtenář povinen uhradit vzniklou škodu. Stejný postup je i při poškození nebo ztrátě elektronické tužky.
  8. Při ztrátě jednoho komponentu je nutné uhradit celou sadu.

 

V Holešově dne 1. 11. 2017