Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Poděkování za úspěšnou Noc s Andersenem

Poděkování za úspěšnou Noc s Andersenem

Poděkování za úspěšnou Noc s Andersenem.

Konečně se v letošním roce mohla uskutečnit oblíbená Noc s Andersenem v takové podobě, na jakou jsme zvyklé nejen my knihovnice, ale hlavně naší malí nocležníci.

1. dubna se tak sešlo v knihovně 33 dětí, na které čekaly hry, soutěže, oblíbený obchůdek, čtení pohádek, ale i hororů, filmové i televizní pohádky.

Ta letošní andersenovská noc s názvem „Z Hrusic do Holešova“ byla věnována Josefu Ladovi a postavičkám z jeho knih.

Příprava i samotná realizace byla velmi náročná, a tak patří velké díky všem dobrovolníkům a „přátelům knihovny“, kteří se zasloužili o to, že děti po noci strávené v knihovně odcházely velmi spokojené.

Ráda bych touto cestou poděkovala především Lee a Ondrovi Machálkovým, manželům Helsnerovým a jejich dětem, Petru Šiškovi, Karlu Bartoškovi, Kateřině Spáčilové, Markétě Včelaříkové, a také svým kolegyním z knihovny, na kterých leží  hlavní tíha odpovědnosti, aby si děti nocování užily a abychom je všechny ve zdraví předaly rodičům.

A velký dík patří panu provoznímu Marku Raušovi, z restaurace U Černé kaple Holešov, který pro děti, ale i pro všechny organizátory Noci s Andersenem sponzorsky připravil skvělé občerstvení. Děkujeme, všem moc chutnalo.

Letošní Noc s Andersenem je za námi, těšíme se na tu v roce 2023!

  Irena Železná